Atmosferos sukūrimas – vienas svarbiausių fotografo darbų!

Vienas svarbiausių fotografo darbų fotosesijos metu yra sukurti tinkamą atmosferą.

Kai fotografuoju, su klientais bendrauju kaip su draugais. Kuo mažiau oficialumo ir rimtumo! Iš tiesų, tai jau nuo pat pirmųjų žinučių klientus skatinu į mane kreiptis „tu”.

Manau, kad fotosesijos metu viskas turi vykti pozityviai ir klientas turi jaustis jaukiai, saugiai ir drąsiai! Ir su kiekviena fotosesijos minute mes vis labiau einame į šitą laisvumą.

Taigi, kaip fotosesijos metu aš kuriu atmosferą?

✔ Esu visad džiaugsmingai nusiteikusi, na nes fotosesijos man natūraliai suteikia daug laimės!

✔ Susitapatinu su klientų būdu. Jeigu klientai ramesni – savo energiją šiek tiek sumažinu, kad neužgožčiau jų. Tiesiog viską dariau ir sakau ramiau.

✔ VISADA VISADA sakau, ką daryti, kaip pozuoti, kokį veiksmą atlikti ir t.t. Niekada nepalieku žmogaus tiesiog stovėti, nežinant, ką toje vietoje daryti.

✔Prieš fotosesiją klientus visada supažindinu su svarbiausia „taisykle”, kad kai sustatau į kažkokią pozą – jie gali drąsiai įsipatoginti ir pagal save kažkiek ją pakeisti. Taip pat, jeigu tik pavyksta – nuolat bent minimaliai judėti toje pozoje. Tokiu būdu įnešit labai daug natūralumo!

✔ Kartais nutylu. Bet apie tai būnu jau iš karto informavusi, kad klientai nepasimestų. Esmė tokia, kad kai jau įsivažiuojam ir klientai perpranta tą visą „pozavimą”, jie patys natūraliai jau kuria siužetus toje lokacijoje ar mano sustatytoje pozoje ir man nebereikia sakyti, kad perbrauk per plaukus arba šiek tiek pasisukiok.

✔Ir paskutinis labai svarbus dalykas. Visad pagiriu, kai poza gražiai susidėlioja ir visad reaguoju į gautą rezultatą – ar gavosi super, ar dar pabandom kažkaip kitaip ir t.t. Man, kaip klientui, tai būtų svarbu, nes žinočiau ar viskas gerai gaunasi, ar man sekasi pozuoti ir t.t.

Atmosferą fotosesijos metu kuria ir daug kitų niuansų. Kokie dalykai jums yra svarbiausi fotosesijoje, kad jaustumėtės (arba jūsų klientai jaustųsi) joje atsipalaidavę ir jaukiai? Parašykit komentaruose.

Parašykite komentarą

This function has been disabled for „Akvilina Photography“.