Paslaugos

Informacija apie teikiamas paslaugas

Vestuvės

Asmeninė fotosesija

Poros fotosesija

Nėščiosios fotosesija

Šeimos fotosesija

Produktų fotografavimas

Papildomos paslaugos

Dovanų kuponas

Fotografavimo paslauga gali būti puiki dovanos idėja! Tad, jei artėja artimo žmogaus šventė – siūlau įsigyti fotosesijos dovanų kuponą. Kuponas jau kitą dieną nuo užsakymo gali būti išsiųstas registruotu paštu Tau, o esant galimybei – paduotas tiesiai Tau į rankas! Beliks tik nustebinti savo artimą žmogų :)

Atmintukų dėžutės

Kada ir kaip gausi nuotraukas?

Visose nurodytose paslaugose nuotraukos bus sutvarkomos ilgiausiai per 3 mėn., nuotraukų skaičių ir fotografavimo trukmę galima derinti individualiai – paskaičiuosiu tokį paslaugos variantą, kuris labiausiai tiks Tau! Visos sutvarkytos nuotraukos bus įrašomos ir atiduodamos mano firminiame atmintuke, o šis – supakuotas į išskirtinę dėžutę.

Jaunieji kartu su atmintuku taip pat gaus dovanų – 20 vnt. 10×15 cm dydžio spausdintų nuotraukų ant profesionalaus Silk fotopopieriaus!

Kelionės į kitą miestą mokestis

Jei fotosesija vyksta ne Vilniuje, papildomai imamas 0,15 Eur/km mokestis už kurą. Dėl kuro mokesčio fotografuojant Pasvalyje bus derinama priklausomai nuo fotografavimo grafiko. Vestuvėms netaikomas joks kuro mokestis!

Fotoknyga

Už papildomą kainą gali būti sumaketuota ir profesionalioje spaustuvėje atspausdinta fotoknyga, kurioje suguls geriausios ir įsimintiniausias šventės ar fotosesijos akimirkos. Nėra nieko maloniau kaip jaukų vakarą įsipatoginti ant minkštos sofos ir dar kartą perversti savo asmeninę prisiminimų knygą…

Vizažistės paslaugos

Fotosesijos metu labai svarbu, kad kiekviena detalė būtų apgalvota, tad viso įvaizdžio išbaigtumui begalo reikšmingas yra profesionalus makiažas. Dažnai merginos, kurios daug ir dažnai nesidažo, jaudinasi dėl makiažo. Tačiau profesionalus makiažas visada tik paryškins Tavo grožį, o ne jį paslėps. O šia užduotimi tikrai puikiai pasirūpins šios vizažistės, su kuriomis nuolat bendradarbiauju ir labiausiai pasitikiu:

Pasvalyje – Augustė Palionytė (Salonas “Grožio sparnai”);

Vilniuje – Neringa Šimkutė („Neringos grožio paslaptys“).

Šukuosenos meistrės paslaugos

Tobulam įvaizdžiui užbaigti būtinai reikia profesionaliai padarytos šukuosenos. Šukuosena dar stipriau perteikia norimą sukurti įvaizdį ir jį iki galo užbaigia. Šiam darbui atlikti bendradarbiauju su begalo talentinga šukuosenos meistre Laura („Špilkos šukuosenos„), kuri visuomet nustebina savo išradingumu iš šiuolaikiškumu!