Svajingos ir saulėtos

fotosesijos gamtoje

Fotosesijų metu stengiuosi, kad ji praeitų lengvai, linksmai ir jaukiai. Nesukite galvos dėl to, kaip reikės pozuoti – fotosesijos metu aš pasakysiu, kur atsistoti ir ką toje vietoje galėtumėte daryti, pvz., bėgti, suktis ratu, skinti gėles, apsikabinti, pabučiuoti, užsimerkti ir giliai įkvėpti ir t.t.

Specializuojuosi į fotosesijas išskirtinai gamtoje. Labai mėgstu kurti svajingus, romantiškus, švelnius ir jausmingus kadrus. Tačiau nepamirškite, kad fotosesija – tai bendradarbiavimas. Labai svarbu Jūsų emocinis nusiteikimas. Atvykite į fotosesiją kuo pozityviau ir linksmiau nusiteikę. Mėgaukitės ja! Juk tai laikas, skirtas Jums ir Jūsų brangiems prisiminimams sukurti.

Fotosesijų

tipai

Kokia

kaina?

270 €

Komercinių fotosesijų kaina derinama individualiai.

Kiek laiko

truks?

~1 val.

Svarbiausia fotosesijoje yra ne tikslus laikas, o rezultatas. Dažniausiai užtrunkame apie valandą laiko, tačiau kiekvienas mūsų yra skirtingas. Pavyzdžiui, dažnai vaikams valandą fotografuotis tiesiog atsibosta. Jeigu jie gerai nusiteikę ir linksmi – mes ir per ~45 min galime sukurti daugybę gražių prisiminimų. O kartais, priešingai, reikia daugiau laiko visai šeimai įsivažiuoti. Kartais darant ir asmeninę fotosesiją reikia daugiau laiko atsiskleisti.

 

Kada

darysime?

Vakare

Fotosesijas darau vakarais, leidžiantis saulei – tuomet gamtoje yra pats gražiausias apšvietimas! Anksčiausiai pradėti galime apie 18 val. (aktualu šeimoms su mažais vaikais), tačiau idealiausias laikas yra 19 val. arba 20 val., priklausomai nuo mėnesio ir konkrečios lokacijos.

Kokia bus

vieta?

Gamta

Fotosesija vyks unikaliame gamtos kampelyje! Turiu savo mėgstamų vietų sąrašą, kurį nuolat pildau. Tad aš pasiūlysiu Jums keletą vietų, o galutinį žodį tarsite Jūs pagal tai, kuri aplinka yra labiausiai apie JUS.

Fotografuoju Vilniuje ir aplink jį, tačiau ir dėl kitų miestų galime pasitarti.

Kiek gausiu

nuotraukų?

30+

Po fotosesijos atrinksiu ir sutvarkysiu ne mažiau 30 gražiausių kadrų. Jeigu fotosesijos metu buvo daug skirtingų emocijų, nuotraukų gaunasi ir 40-50 vnt., tad kiekio labai griežtai neriboju.

kiek laiko ir kaip bus

retušuojamos nuotraukos?

Nuotraukos Jus pasieks per maždaug 6 savaites. Kai tik turėsiu sutvarkytas nuotraukas – atsiųsiu internetu sumažintas. Jeigu viskas tiks ir patiks, tuomet kelių dienų bėgy išsiųsiu Jums didelio formato nuotraukas, įrašytas į atminuką, kad saugiai turėtumėt jas prisiminimui.

Kas bus sutvarkyta nuotraukose? Visų pirma – spalvos!  Mėgstu šilto (gelsvo) atspalvio nuotraukas, tad mano kuriamuose kadruose visada jausite sklindančią šilumą. Jūsų veido ir kūno odoje bus panaikinti spuogeliai, mėlynės, įbrėžimai ar kiti laikinai atsiradę dalykai. Vyrų veido odą palieku šiek tiek daugiau natūralią, tačiau bendrai – oda nebus nugludinta, netikroviška ar pan. Jūs atrodysite kaip JŪS! Keletas pavyzdžių PRIEŠ ir PO:

Padovanokite fotosesiją!

dovanų kuponai

Padovanokite svajingą fotosesiją gamtoje! Tai ne tik fotosesija, tai – valanda gryno oro, miškų ir pievų apsupty. Tai laikas pabūti čia ir dabar su savimi, savo antra puse ar šeima. Bet svarbiausia, tai – svajingi ir saulėti PRISIMINIMAI!

P.S. Tik nepamirškite, kad žmogui, kuriam dovanosite fotosesiją, turi patikti GAMTA ir SVAJINGI kadrai.

Dėl dovanų kupono susisiekite asmeniškai, žemiau nurodytais kontaktais.

Susisiekite

su manimi

Susisiekite

info@akvilinaphoto.com
+370 662 16 607
IG: @akvilina_photo
FB: „Akvilina Photography”