Apie mane

2009 metų vasarą įsigijau savo pirmąjį fotoaparatą ir taip, dar mokyklos laikais, pradėjau gilintis į fotografijos pasaulį – nuo fotoaparato nustatymų, fotografijos krypčių, iki nuotraukų apdirbimo programų ir technologijų. 2011-ieji žymi mano pradžią profesionalioje fotografijoje, kai mano pagrindinius modelius – drauges – pakeitė nepažįstamų žmonių užsakymai. Baigusi mokyklą, žinias praplėčiau Kūrybinių industrijų studijose, Vilniaus Gedimino technikos universitete. Ten įgijau supratimą apie mus supančias medijas, žiniasklaidą, marketingą ir kaip viską apjungti kuriant savo verslą. Tad po studijų drąsiai pasinėriau į magišką fotografijos pasaulį, kuriame nuolat ieškau įdomių ir naujų sprendimų.

Dirbdama su klientais visuomet atsižvelgiu į jų charakterį ir norus, nes manau, kad nuotraukose visų pirma turi būti pavaizduoti jie – jų asmenybės ir pasaulis, tad viena fotosesija gali būti šilta ir jauki, kita pašėlusi ir spalvinga, o dar kita – melancholiška ir elegantiška. Paskutinis potėpis, kuris apjungia visus šiuos įvairiaspalvius žmones, tai – visko įamžinimas per tai, kaip aš matau ir suvokiu fotografiją. Myliu savo darbą ir bandau tai perteikti kokybiškose nuotraukose!

Esu kilusi iš Pasvalio, o šiuo metu gyvenu Vilniuje, tad dažniausiai fotografuoju šiuose miestuose. Tačiau kitas miestas ar šalis nėra kliūtis – galiu atvykti į bet kurį Lietuvos kraštą ir su dideliu smalsumu susikraučiau lagaminą ir aplankyčiau Tave kitoje šalyje! Į mane galite kreiptis dėl asmeninės, poros, nėščiosios ir šeimos fotosesijos bei produktų fotografavimo. Taip pat, pas mane galite užsisakyti ir kokybišką Jūsų šventės foto knygą. O jeigu norite išmokti fotografuoti ir retušuoti – susimatykime individualiuose kursuose!

 

Su manimi gali susisiekti:
El. paštu: info@akvilinaphoto.com
Skambučiu arba SMS: +370 662 16 607
Soc. medijomis: Instagram, Facebook