Kokias nuotraukas rodyti savo portfolio?

Portfolio fotografui yra pati svarbiausia dalis. Taip, mus renkasi ir pagal asmenybę, ir pagal rekomendacijas. Tačiau portfolio yra mūsų vizitinė kortelė, o klientui – tai pavyzdys, ko jis gali tikėtis, įsigydamas mūsų paslaugą.

✔ Į internetinę svetainę ir soc. tinklus kelkite tokius darbus, kokių užsakymų norite susilaukti. Šitas veikia 100%! Jei norite vestuvių užsakymų – kelkite ir akcentuokite visur vien vestuves. Norite fotosesijų – kelkite ir fotosesijas.

✔ Kitas niuansas, o kokias fotosesijas norite daryti? Gamtoje? Mieste? Vakaro saulėje? Namuose? Studijoje? Kuo daugiau kelsite iš kažkokios lokacijos foto, tuo daugiau ateis klientų, kurie būtent tokių nuotraukų ir nori.

✔ Jeigu fotografuojate vestuves, labai svarbu, kad klientas galėtų pamatyti visos dienos eigos jūsų sukurtas nuotraukas. Galbūt nuspręsit jas parodyti savo svetainėje, o galbūt susitikimo metu. Tačiau bet kokiu atveju klientui yra būtina tai pamatyti, kad po to neliktų nesusipratimų ir neįgyvendintų lūkesčių.

✔ Ir dar labai svarbus dalykas – nepamirškite kasmet peržiūrėti savo darbus ir pratrinti senus, kurie jau galbūt nebe tokios stilistikos arba nebe tokie geri, kaip naujausi darbai.

✔ Kartais būna labai sunku atsisveikinti su kai kuriomis foto, nes prisirišame prie vienų ar kitų kadrų. Tačiau jeigu jie nebe aktualūs dabartinei jūsų stilistikai – geriau ištrinkite. Tai galioja ne tik internetinėje svetainėje, tačiau ir visiems soc. tinklams! Ohhh, o juose tikrai galima rasti perliukų pas dažną fotografą – 5 metai atgal ir pan.

Parašykite komentarą

This function has been disabled for „Akvilina Photography“.