Ką apsirengti fotosesijos metu?

Tas amžinas klausimas – ką apsirengti? Fotosesijos metu – iš tiesų yra labai paprasta!

1. Visų pirma (ir, beje, svarbiausia!) tai, kas jums patogu ir patiems patinka. Tada jausitės jaukiai ir pasitikinčiai savimi. O pasitikėjimas savimi padės jums atsipalaiduoti fotosesijos metu.

2. Pagalvokite, kokioje aplinkoje fotografuositės. Galbūt savo rūbų spalvomis galite derėti su aplinka? Tuomet nuotraukose bus daugiau harmonijos ir jaukumo. Pavyzdžiui, fotografuojantis prie žydinčių krūmų moterims idealiai tinka margi raštai arba ir ryškesnės spalvos, sukuriant romantišką įvaizdį. Fotografuojantis laukuose arba miškuose, gražiau žiūrisi žemiškos, natūralios spalvos.

3. Jeigu tai poros ar šeimos fotosesija, padėliokite šalia savo aprangos variantus. Spalvos tikrai neturi būti visų vienodos. Svarbu, kad jos tiesiog tarpusavy „nesipjautų”. Jeigu sunku suderinti, rinkitės neutralesnes ar pastelines spalvas, nes jas lengviau sukontroliuoti tarpusavy. Taip pat, nepamirškite suderinti ir rūbų šiltumo, kad vienas iš jūsų nebūtų apsirengęs vasariškai, o kitas rudeniškai.

4. Pasidairykite Pinterest aprangos ir jos spalvų suderinimo idėjų! Ten tikri lobynai! Kai su klientais suderinu fotosesijos vietą, tuomet aptariame ir jų aprangas. Tad pagal tai, kas fotosesijos vietai tiktų, parankioju Pinterest’e keletą aprangos nuotraukų įkvėpimui, ko maždaug klientams ieškotis savo spintoje.

Aš pati asmeniškai mėgstu kuo natūralesnes, romantiškesnes aprangas, o boho stiliukas fotosesijose man yra iš viso kažkas toookio! Tai ateinančią vasarą labai tikiuosi, kad pavyks sukurti kuo daugiau laisve, romantika ir jaukumu kvepiančių nuotraukų. Ar būtų norinčių tokios fotosesijos? Parašykit komentaruose! <3

Parašykite komentarą

This function has been disabled for „Akvilina Photography“.