Natūralus pozavimas nuotraukose

Nesvarbu ar tai fotosesija, ar tai telefonu daryta nuotrauka. Kai į mus staigiai nukreipiamas fotoaparatas, dauguma tikriausiai sustingstame ir nebežinome, ką daryti. O blogiausia – staiga pas mus atsiranda rankos, kurių nebežinome kur dėti! Atvirai – man nutinka lygiai tas pats. Tad aš turiu porą savų triukų, ką darau, kad netikėtai užklupta netapčiau visiškas medis, kuris tik tiesiai stovi ir žiūri į kamerą.

Esu atradusi savo „ginklą” – šypseną.
Dažniausiai, kai mane kas nors kitas fotografuoja, aš visada šypsosiuosi, nes priešingu atveju kažkaip man ten keistai „susidėlioja” veidas :D. Taigi, mano patarimas, atsistokite prieš veidrodį (arba paanalizuokit savo senas foto) ir pabandyk atrasti, kokia emocija ar mimika jums natūraliausiai pasidaro ir labiausiai jumyse patinka. Tada pasukiokit galvą į kairę ir dešinę – atraskit ir tam tikrą kampą kaip gražiausiai sau žiūritės. Aš dažniausiai stengiuosi į kamerą atsukti labiau kairę savo veido pusę, papurenti plaukus ir tuomet kraipyti galvą į kairę arba dešinę pusę dėl įvairovės.

Ką darau su likusiu kūnu?
Jeigu reikia stovėti vietoje – dažniausiai atsistoju pasukusi kūną šiek tiek įstrižai ir sulenkiu priekiau esančią kairę koją. O su rankomis pagal situaciją. Lengviausia yra apkabinti šalia esantį žmogų. Jeigu yra kišenės – pasinaudoti jomis. Jeigu turiu tašytę – viena ranka tarsi į ją švelniai laikau.

Tad pirmas žingsnis natūralumo link – sukurkite ir išmokite savo firminę pozą ir prireikus ją aktyvuokite! Pasidalinkit komentaruose, galbūt tokią jau turit?

BET, o ką daryti, kad išgautumėt VISIŠKĄ natūralumą savo pozavime?

Mano pagrindinis patarimas būtų – JUDĖKITE. Ypač tinka, kai nuotraukoje stovite viena ir norit išgauti organišką pozą.

Nedideliame aplink save plotelyje judėkite kojomis – darykite kad ir nelabai adekvačius judesius pirmyn, atgal, įstrižai, ratu, statykite visaip kojas.

Sukiokite visaip kūną, pusiau nusisukite, tada vėl atsisukite, tai turi būti nepertraukiamas ir nebūtinai logiškai pagrįstas judėjimas. Ką turiu omeny, tai – negalvokite, KĄ jūsų kojos čia konkrečiai daro ir KAIP jūs dabar čia pasukote tą kūną.

Ir lygiai tas pats vyksta su rankomis. Viena ranka atsainiai apkabinkite save, kita ranka galbūt perbraukite sau plaukus už ausies, palieskite kaklą, nuleiskit laisvai kabėti rankas, sukiokite galvą, vėl plaukus palieskite (gi tokie gražūs!), darykit švelnius, šiek tiek sulėtintus judesius. Pažaiskit su pečiais, pritraukit jaukiai vieną petį arčiau kaklo. Suimkite rankomis suknelę. Sukitės ratu. Džiaukitės. Juokitės!

Šiam kartui būtų tiek apie pozavimą. Galbūt turit klausimų, savo patarimų ar kokių nors istorijų? Būtų labai įdomu išgirsti!

Parašykite komentarą

This function has been disabled for „Akvilina Photography“.