Naujiena!

„Portretų fotografavimo gamtoje kursas“

Kiekvienam svajojančiam pradėti fotografuoti, šis kursas padės tai daryti užtikrintai! Kursas skirtas pradedantiesiems ir pažengusiems fotografams, norintiems išmokti kurti svajingus portretus gamtoje. Pateiksiu per daugiau nei 10 metų išgrynintų naudingų praktinių patarimų bei parodysiu fotosesijų užkulisius.

Plačiau

Susipažinkime!

Kiek save pamenu, vis grožėdavausi ir žvilgsniu bandydavau sustabdyti gamtos ir akimirkos grožį. Kaip leidžiasi saulė ir kaip dangų nudažė jos spinduliai. Kaip tobulai viskas yra atradę savo vietą.

Per 10 metų, išbandžiusi įvairias fotografijos sritis, šiuo metu labiausiai džiaugiuosi kurdama Jums prisiminimus fotosesijose. Manau, kad gyvenime kiekvienas turime daryti tai, kas mums teikia didžiausią džiaugsmą. Todėl šiuo metu mano kūryba apima tik asmenines, poros, nėščiosios, šeimos ir komercines fotosesijas.

Su jumis mes leisimės į išskirtines, įdomias vietas gamtoje ir jose atskleisime Jūsų istoriją!

Fotografė Akvilina Kurlianskė

Susipažinkime artimiau

Tai, ką darau

su didžiausiu džiaugsmu

svajingas laikas sau

asmeninė fotosesija

Asmeninių fotosesijų metu mes turime neribotas galimybes fotografuotis, tad galime kristi į miško paklotę, braidyti gražiausiais upeliais, stebėti saulėlydį ant aukščiausių piliakalnių. Mes leidžiamės į nuotykį ir ieškome tokio fotosesijos jausmo, kuris būtų apie Tave. Skirk svajingo laiko sau!

Portfolio

poros fotosesija

Tai – lyg terapija! Po fotosesijos moterys dažnai džiūgauja, jog tiek dėmesio ir artumo jau seniai nebuvo gavusios. Iš tiesų, fotosesijos metu visas akcentas yra Jūsų meilei. Nuostabiai romantiškuose gamtos kampeliuose galėsite džiaugtis vieno kito draugija, dėmesiu ir laiku vienas kitam. Su jaukiais apsikabinimais ir tyliai į ausį kuždamais tik Jums skirtais žodžiais.

Portfolio

viskas apie Jūsų meilę!

begalinė laukimo laimė

nėščiosios fotosesija

Žodžiais sunku apsakyti, koks magiškas jausmas po savo širdimi jausti dar vieną mažą plakančią širdelę. O tie pirmieji judesiai! Vis lauki, kada vėl ir vėl pajausi, nes jau taip nekantru susipažinti ir pamatyti tą mažą žmogeliuką. Būtent šią būseną – nekantrumo, laukimo, paslapties, nežinomybės ir BEGALINĖS laimės, taip svarbu įamžinti! Sukursiu svajingus, jaukius ir švelnius jūsų mažojo stebuklo laukimo kadrus.

Portfolio

šeimos fotosesija

Kaip vaikai greit auga ir keičiasi! Bet ne tik jie – keičiamės ir mes, tėvai. Auga mūsų kantrybė, o širdys su kiekviena minute vis labiau ir labiau įsimyli tuos išdykusius, bet beprotiškai mielus vaikus. Šeimos fotosesija bus proga pasidžiaugti kokybišku bendru laiku kartu – daug žaisite, dūksite, myluositės ir tyrinėsite nuostabią gamtą!

Portfolio

džiaugsmas būti kartu!

kūrybiška, profesionali ir jauki

komercinė fotosesija

Jeigu jūsų produkto ar paslaugos fotosesijai tinka svajingas, jaukus ir šiltas nuotraukų stilius – sukursiu Jums profesionalias ir kokybiškas nuotraukas!

Portfolio

Puiki fotografė! 📸 Paprastas, šiltas ir malonus žmogus ❤️ Jokios įtampos nemokant pozuoti, pasako, parodo, pamoko. 😇 Tik geriausios rekomendacijos! 🙏 O galutinis darbo rezultatas, pranokstantis visus lūkesčius!!! 💯💥✨🤩

Puiki fotografė, nuotraukos puikios, o laikas, praleistas drauge – labai smagus prisiminimas. Rekomenduoju!!

Tai žmogus, kuris ne tik išmano, bet tiesiog myli savo darbą! Fotosesija buvo vienas malonumas, o nuotraukos puikios, šiltas bendravimas ir rūpestis nuo pirmo kontakto iki dar tikimės ne paskutinio.

Rekomenduoju. Fotografė šilta, draugiška ir gerai išmano savo darbą. Nuotraukos puikios! O ir visos kitos su fotosesija susijusios detalės (dovanų kuponas, USB su nuotraukomis) gerai apgalvotos ir skoningai pateiktos. Ačiū!

Pati nerealiausia fotografė prie kurios ne tik galima atsipalaiduoti, bet ir pasisemti gerų emocijų, nekalbant apie talentą.

Akvilina tikrai labai puiki ne tik kaip žmogutis, bet taip pat labai nuostabi fotografė. Tikrai pataria labai gražias vieteles ir tokias vieteles apie kurias tu svajoji. Labai šilta, miela, paprasta fotografė, kuriai labai lengva pozuoti, nes ji labai gražiai moka prie tavęs prieiti. Profesionalė! Ačiū dar kartelį!

Kviečiu Jus

į fotosesiją!

Nekantrauju su Jumis susipažinti ir sukurti Jūsų fotoistoriją! Sužinokite teikiamų paslaugų kainas ir pasiūlymus:

Paslaugos

Norintiems tobulėti

fotografijoje

Pradėjusi vesti Instagram paskyrą ir dalintis naudingais patarimais apie fotografiją, pamačiau, jog mane supa daug nuostabių žmonių, kurie nori išmokti fotografuoti. Tad sukūriau savo pirmąjį „Photoshop pradmenų ir retušavimo kursą“, kuris sulaukė labai didelio susidomėjimo ir nuostabių Jūsų įvertinimų. Tai leido svajoti dar plačiau ir ateities planuose jau sukasi mintys apie naujus kursus Jums, susijusius su fotografija!

Šiuo metu mano e-parduotuvėje galite įsigyti Photoshop kursą arba padovanoti šio kurso dovanų kuponą! Taip pat, pavaišinti mane „puodeliu arbatos“ – apie viską plačiau skaitykite „Fotografams“ skiltyje.

„Photoshop pradmenų ir retušavimo kursas“

Kursas skirtas visiems, kurie nori išmokti dirbti su „Photoshop“ programa, bet labiausiai – pradedantiesiems fotografams, kurie siekia profesionaliai retušuoti nuotraukas! Supažindinsiu su programos svarbiausiais įrankiais ir funkcijomis bei atskleisiu visą eigą, kaip aš tvarkau fotosesijų nuotraukas.

Plačiau

„Kuriu“ darbo knyga laisvadarbiams

Šių metų mano viena iš svajonių buvo išleisti tobulą darbo knygą, skirtą laisvadarbiams! Ne tik fotografai, tačiau ir kitų profesijų atstovai galės džiaugtis ją pildant. Kviečiu pavartyti šią knygą ir susipažinti su jos turiniu detaliau.

Plačiau

Susitikime

Instagram’e

Kviečiu sekti mane Instagrame, kur galėsite pamatyti mano fotografijos darbo ir gyvenimo užkulisius, paskaityti įvairius fotografijos patarimus bei pamatyti naujausius fotosesijų kadrus.

Jūsų laukia nuoširdus, įdomus ir naudingas turinys!

@akvilina_photo