Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
alt-text

Giedrė

Rekomenduoju :) Fotografė šilta, draugiška ir gerai išmano savo darbą. Nuotraukos puikios! O ir visos kitos su fotosesija susijusios detalės (dovanų kuponas, USB su nuotraukomis) gerai apgalvotos ir skoningai pateiktos. Ačiū!

alt-text

Inga

Tūkstančiu žodžiu nenuveiksi tiek, kiek vienu geru darbu padarei tu Akvilina! Didelis ačiū dar kartą! Neapsakomo mielumo žmogus esi, buvo begalo malonu susipažinti su tavimi. Linkiu tau didelės sėkmės darbe! Ačiū, kad mūsų šventę įamžinai taip šiltai! Rekomenduoju visiems!

alt-text

Žilvinas

Zmogus mylintis savo darba. Pateisino ir pranoko lukescius.

alt-text

Vaida

Tiesiog esu labai laiminga, kad pasirinkau būtent Akviliną! Paprastumas, unikalumas, nuoširdumas, profesionalumas susipina į vieną ir finale rezultatas superinis <3 <3 Didelė dovana gauti ypatingas vestuvių nuotraukas. Rekomenduoju ;)

alt-text

Irutė

NEPRIEKAIŠTINGA! Visomis prasmėmis nuo pradžių iki pabaigos:))) paprastas nuoširdus bendravimas, draugiškumas, o svarbiausia-fantastiška darbo kokybė! Likome sužavėti tiek dėl puikios nuotaikos fotosesijos metu, tiek dėl rezultato-jis pribloškė :)  rekomenduoju, netgi primygtinai siūlau, nes Akvilina-nereali!

alt-text

Simona

Nu visi jau viska pasake apie Akvilina,neturiu net ko bepridurti,tikrai nuostabi ir likome begalo patenkintos su dukryte,ačiū tau….Sekmes darbuose

alt-text

Lilė

Akvilina tikrai labai puiki ne tik kaip žmogutis, bet taip pat labai nuostabi fotografė. Tikrai pataria labai gražias vieteles ir tokias vieteles apie, kurias tu svajoji. Labai šilta, miela, paprasta fotografė, kuriai labai lengva pozuoti, nes ji labai gražiai moka prie tavęs prieiti. Profesionalė! Ačiū dar kartelį!

alt-text

Rimantė

Nuostabi fotografė! Linksma, rūpestinga ir labai sava! PROFESIONALĖ! Ačiū labai…

alt-text

Žilvinta

Kas mane labiausiai žavi – paprastumas ir tikrumas. Tokia yra ši nuostabi fotografė! Neveltui pasirinkau Akviliną savo vestuvėms ir tikiuosi naudotis jos paslaugomis dar ne kartą! :)

alt-text

Inga

Ačiū, ačiū Akvilina, labai gražios nuotraukos, superinės idėjos, genialios mintys sukurti mums nuostabų prisiminimą. Atrodo iš paprastumo gaunasi kalėdiškas stebuklas, kitaip ir nepavadinčiau tavo profesionalumo. Tu darai stebuklus Akvilina, dėkui tau už nuostabias akimirkas ir gražius mums pasilikusius prisiminimus visam gyvenimui. Sėkmės :)

alt-text

Elžbieta

Kiek atslūgus krikštynų šurmuliui ir tos dienos emocijoms, vėl gavome nuostabią galimybę pasinerti į šventės šilčiausias akimirkas. Kaskart žiūrint į nuotraukas, nevalingai kyla plati šypsena, o širdį užlieja šiluma. Tokią šilumą, užliejančią širdį bei aplinką, skleidė ir Akvilina. Jos tikras atsidavimas, lengvumas ir meilė savo darbui nuoširdžiai džiugina.
Linkiu niekuomet neprarasti to lengvumo bei užsidegimo, su kuriuo eini per gyvenimą ir fiksuoji nuostabias akimirkas, kūrybinio polėkio bei didžiausios sėkmės.
Dar kartą dėkojame su visa šeima už įamžintas akimirkas, nuoširdumą bei profesionalumą.
Ačiū, Akvilina!

alt-text

Greta

Labai šiltas nuostabus žmogus. Pradžiugino musų šventę, dar kartą dėkoju už šiltus prisiminimus.

alt-text

Urtė

Esu sužavėta šios merginos atliekamais darbais. Tai negalime įvardyti tik fotosesija, tai kažkas daugiau. Lyg geros nuotaikos pliūpsnis, atnešdamas nepamirštamą laiką, kurį smagu bus prisiminti ateityje. Labai džiugu, jog Akvilina visada su šypsena veide dirba savo mėgstamą darbą ir įkvepia kitus žmones į fotografijas žvelgti kitaip, lyg tai butų pasakojama įkvepianti istorija. Fotografė nebijanti improvizuoti ir stačia galva neriasi į naujoves. Bendradarbiavimas – tai vienas iš svarbiausių uždavinių, kurį Akvilina dėmesingai sugeba išspręsti. Geranoriška, atsidavusi, siekianti savo tikslo, įžvalgi, kruopšti, išradinga – štai kokia yra ši fotografė. Labai džiaugiuosi, jog teko susipažinti bei padirbėti kartu. Buvo pirma, bet tikrai manau, jog ne paskutinė fotosesija drauge. Linkiu išlikti racionaliai bei dėmesingai savo darbe, sėkmės visur ir visada. Dėkoju už gerą laiką ir puikias fotografijas, šaunuolė tu esi!

alt-text

Agnė ir Mindaugas

Labai norime padėkoti Akvilinai už nuostabias, šiltas, bei gražias nuotraukas! Net nesitikėjome tokio šaunaus rezultato!
Dėkojame už įamžintas mūsų Rusnytės laukimo akimirkas. Esame labai patenkinti gautais rezultatais. Fotosesijos metu sukūrei puikią atmosferą, kuri padėjo mums atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Tikimės, jog tai buvo ne paskutinė fotosesija! :) :) Linkime tau sėkmės!

alt-text

Daina

Atvirai? Apibūdinti šią fotografę tiesiog nėra žodžių. Manau nerasiu labiau šiltesnio, tokio artimo širdžiai žmogaus. Jau gavus pačia pirmą žinutę, jog esu atrinkta viena iš laimingųjų laimėti konkursą teminei fotosesijai, negalėjau patikėti, kad išties galiu būti tinkama šiai įdėjai.:) Dar sunkiau buvo patikėti, jog ši fotografė yra toks puikus žmogus. Kiekviena smulkmena būdavo aptarta kartu su manimi, kruopščiai apgalvota, viskas paruošta jos. Bendravimas niekad nenutrūko.
Finalinė fotosesijos diena praėjo išties turiningai. Labai džiaugiuosi ir esu be galo dėkinga už šią nerealią galimybę. O išvydus nuotraukas, tikrai nesitikėjau tokių pasakiškų vaizdų! Tikrai! Visa tai tik įrodė, jog ji verta tikrai profesionalios fotografės vardo.
Jei kas manęs paklaustų, gal aš žinau gerą fotografą, be abejonės visiems rekomenduočiau tik AKVILINĄ, be jokių komentarų. Tad tik sėkmės, didžiulės kantrybės, naujų idėjų bei puikių kadrų ateičiai linkiu. Manau dar susitiksime. Didelis AČIŪ, dar kartą!!!:) Iš džiaugsmo vis dar šokanti „Pakahonta“ :)))

alt-text

Ieva

Fotosesiją pas Akviliną buvau gavusi dovanų. Turiu pripažinti, kad ši dovana-fotosesija, kurią išpildė Akvilina, perkopė visus mano lūkesčius. Vakarėjanti gamta, besileidžianti saulė, tas ypatingas vasaros dvelksmas, visa tai Akvilina įamžino nuotraukose, kurias neabejoju, vis iš naujo žiūrėsiu šaltais žiemos vakarais :)
Akivaizdu, kad Akvilina tobulėja su kiekviena fotosesija, turi skonį ir talentą ne tik pateikiant gražų rezultatą, bet ir sukuriant jaukią atmosferą pozuojant, todėl manau, net ir patys kukliausi jaustųsi atsipalaidavę visos fotosesijos metu!:)
Tikiuos, kad dar turėsiu vieną kitą fotosesiją pas Akviliną, sakau ačiū, na, ir iki pasimatymo! :)

alt-text

Greta

Esu be galo dėkinga Akvilinai už šią fotosesiją ir tai, kad jos dėka, buvo sukurta puiki atmosfera, lengva buvo atsipalaiduoti bei pozuoti. Tai buvo pirmoji mano fotosesija, tad Akvilina pasirūpino kiekviena smulkmena, sakydavo, ką daryti, kaip stovėti ar net kur žiūrėti, bendravo labai draugiškai ir jaučiausi, tarsi seniai ją pažinočiau. Nuotraukos pavyko tiesiog puikiai, parinktos šiltos bei švelnios spalvos, suteikiančios daug jaukumo ir šilumos. Tikiuosi, dar turėsiu fotosesijų pas ją!!!! Didelis Ačiū!!!

alt-text

Miglė ir Guoda

Didelis ir nuoširdus AČIŪ už įamžintas Meidos ir Lukos krikštynų akimirkas, bei šiltą bendravimą. Nuotraukytės nuostabios, tiesiog tobulos…Visa fotosesija buvo kupina pačių gražiausių ir geriausių emocijų, atsipalaidavimo ir tikrumo. Dar kartą dėkojame Akvilinai už neįkainojamą dovaną. Tikiu, kad susitiksim dar kartą =)

alt-text

Ernesta

Labai miela, draugiška, linksma fotografė, nuotraukų kokybė užtikrinta! Džiaugiuosi, kad teko bendrauti per savo vaikelio krikštynas, nuotraukos nerealios, ir vykusi fotosesija buvo begalo linksma ir žaisminga. Ačiu tau, Akvilina, ir tikiuosi dar pasimatysime per kitas progas ;)

alt-text

Rūta

Labai šiltas žmogutis! Fotosesijos metu net nepastebėjau, kaip praskriejo laikas, kadangi fotografė moka sukurti jaukią atmosferą, lengva atsipalaiduoti, net pasako kaip ką daryti, kaip pozuoti. Be to ji labai rūpinosi kiekviena smulkmena, kad viską padarytų tobulai, be galo malonu buvo bendrauti. Didelis ačiū Akvilinai!

alt-text

Raimonda

Prisiskaičiau daug gražių atsiliepimų, todėl nesikartosiu. Pritariu visiems (-oms)!!:)))) Didelis AČIŪ – Akvilinai už nuostabias fotografijas, gerą nuotaiką fotosesijos metu:)))))

alt-text

Augustina

Labai džiaugiuos, kad Akvilina įamžino mūsų vestuves. Labai paprastutė, smagu bendraut su ja, atmosferą sukuria labai šiltą ir jaukią, malonu ir pozuot. Be abejonių kitos šventės metu rinksiuos Akviliną vėl, nuotraukos tiesiog nuostabios, net nesitikėjau tokio gero rezultato :) Visiems rekomenduoju, tikrai superinis žmogus, kūrybingas ir turintis daug idėjų.

alt-text

Julija

Akvilina man, ko gero, dar ilgai bus pirmoje vietoje. Ir ne tik dėl išskirtinai meniškų, profesionalių nuotraukų. Dar prieš fotosesiją ji maloniai nustebino tuo, kad aptarinėjant detales ji į pirmą vietą “statė” ne savo prioritetus, bet viską derino taip, kad būtų geriau man. Kadangi susitikom jau ne pirmą kartą, fotosesijos metu mano nuomonė apie Akviliną kaip apie ypatingai optimistišką, paprastą bei atsakingą žmogų tik pasitvirtino. Nepaisant didelio užimtumo, atsiuntusi nuotraukas, ji domėjosi ne tik, ar tikrai galiu jas peržiūrėti, bet netgi mažais “techniniais nesklandumais” mano kompiuteryje, klausė apie nuotraukų kokybę ir būdama ne Pasvalyje kaip galėdama greičiau man atsiuntė atmintuką, kurio pateikimas dar kartą įrodė, kad ši mergina – tikra savo srities profesionalė, viską nuo pat pradžios iki galo atliekanti kaip galėdama geriau. Likau sužavėta, nes ne tik puikios nuotraukos, bet ir visos tos smulkmenos, kuriose pamačiau Akvilinos kruopštumą ir darbštumą, parodė, kad tai, ką daro, ji padaro visu 100%. Ačiū už viską ir pačios didžiausios sėkmės!!!

alt-text

Kristina ir Aidas

Akviliną rinkomės be jokių rekomendacijų, tik stebėdami jos Facebook  puslapyje. Labai nerimavome ar tokia jauna fotografė sugebės įamžinti mūsų dviejų spindulėlių krikštynas. Taip pat nerimavome ar mergytės jos nebijos, neverks. Bet, kaip sakoma “kas nerizikuoja, tas negeria šampano”. Surizikavome… Ir likome labai patenkinti rezultatu. Viskas pristatyta aukštame lygyje.
Išvydus Ją prie savo namų slenksčio nusiraminome galutinai. Ji dvelkė ramybe, paprastumu, šiltumu. Mūsų nuostabai, mergaitės tarsi jos net nepastebėjo. Lakstė savais keliais, o tai Akvilinai manau padėjo ramiai jas “gaudyti” savo fotoaparatu.
Su Akvilina bendravome tik žinutėmis. Mūsų norai dėl fotosesijos tiesiog sutapo, viena kitą tik papildėm smulkiais patarimais .
Akvilina – šilta, paprasta, kukli, ir savo darbą išmananti, profesionalė. Linkime Jai sėkmės ateityje. Linkime sudalyvauti dar neviename konkurse ir žinoma laimėti. Na, o mes tiesiog ją rekomenduosim.

alt-text

Simona

Ši fotografė fotografavo mūsų vestuves ir mes likome labai patenkinti ja. Punktuali, tęsi savo duotą žodį, draugiška, pilna idėjų – štai kokia yra Akvilina. Visiems rekomenduosiu ir patiems jei reikės fotografės tai tik šią rinksimės.  Tikrai nesigailėsite ją pasirinkę :)

alt-text

Malvina ir Algirdas

Dėkojame Akvilinai už įamžintas akimirkas! Buvo puikiai praleistas laikas, o dabar turime labai gražių nuotraukų :) Fotografė labai miela, super draugiška, tokia iškart “sava”:) Dabar jau drąsiai rekomenduočiau kitiems! Sėkmės ir toliau!Dėkojame Akvilinai už įamžintas akimirkas! Buvo puikiai praleistas laikas, o dabar turime labai gražių nuotraukų :) Fotografė labai miela, super draugiška, tokia iškart “sava”:) Dabar jau drąsiai rekomenduočiau kitiems! Sėkmės ir toliau!

alt-text

Diana

Akvilina, ačiū už gražias ir kokybiškas krikštynų nuotraukas, jos padės mums dar ilgai prisiminti mums labai svarbią šventę;) fotografė pilną idėjų ir geros nuotaikos, tikrai visiems siūlau:)

alt-text

Ieva

Labai džiaugiamės susipažinę su tikrai talentinga ir kūrybiška, jaunatviško polėkio kupina, o kartu ir atsakinga bei darbščia fotografe Akvilina. Netikėtumo nesukėlė tikrai gražios ir profesionalios nuotraukos (nes buvome matę jos ankstesnius darbus), bet šiluma, Akvilinos dėka, sklindanti iš dėžutės, kurioje įdėtas atmintukas su nuotraukomis, su niekuo nesulyginama ir nepamatuojama. Tad dėkojame už nuotraukas ir tą neįkainojamą šilumą :)

alt-text

Lina

Kai gavome krikštynų nuotraukas šventė jau po truputėlį buvo pradėjusi pasimiršti, visos tos dienos emocijos slūgti, o mes jau buvome spėję grįžti į savo kasdienę namų ir darbų rutiną… Akvilina, atsiuntųsi visas fotografijose užfiksuotas akimirkas leido mums ir vėl jas prisiminti bei iš naujo pergyventi <3 Ačiū už tai :)

alt-text

Vaida

O buvo taip: vasara, saulėtas vakaras, gera nuotaika, šiek tiek nerimo ir šypsena pasipuošusi Akvilina :) Viso to rezultatas – puikios, aikčiot iš malonios nuostabos privertusios nuotraukos! Žaviuosi Akvilinos paprastumu, profesionalumu ir sugebėjimu taip greitai pagauti ir perteikti kito esybę, savitumą nuotraukose. O kur dar greitas nuotraukų sutvarkymas, draugiška kaina, malonus bendravimas! Jei trumpiau – PUIKU! KOKYBIŠKA! REKOMENDUOJU! Juk norite gražių nuotraukų, a?! ;)

alt-text

Raimonda

Seniai svajojau įamžinti skirtingas kartas vienoje nuotraukoje, žydint sodams! Pavyko puikiai! Fotosesijos metu nuotaika buvo puiki! Net ir babytė, kuri šiek tiek nerimavo, atsipalaidavo ir puikiai pozavo! Ačiū fotografei už smagiai praleistą laiką, už sustabdytas jaukias  akimirkas, kurios džiugina visą mūsų šeimą! Mielai rekomenduoju tave kitiems Ir laukiu progų, kurias vėl prašysime įamžinti! :)
P.s. Labai sužavėjo nuotraukų pateikimas!
AČIŪ!

alt-text

Indrė ir Donatas

Geras ir atsakingas žmogus, puiki ir darbšti fotografė.. Labai džiaugiamės savo vestuvinėmis nuotraukomis, gražios, kokybiškos, žaismingos, šiltos..  išpildė viską ko norėjom ir dar daugiau, ačiū :) Nuotraukas padarė  labai  greitai, gavom daugiau nei tikėjomės, viskas už draugišką kainą, drąsiai  rekomenduoju visiems.. Ką čia ir beparašysi, viskas puikiai.

alt-text

Dovilė

Tai pats nuoširdžiausias žmogutis….Patikėjau gražiausią šventę įamžinti Akvilinai ir likau begalo patenkinta, tokia rami, šilta nuotaika sklido iš jos, kad nedvejodama sugrįšiu pas ją dar ne kartą. Sėkmės tau, tu tikra šaunuolė.

alt-text

Augustė

Labai noriu pagirti Akviliną.  Labai kūrybinga, pilna įdėjų fotografė! Nebijanti peržengti savo konforto ribų :) Jau begalės kartų mane Akvilina yra fotografavusi ir visus kartus buvau labai patenkinta! Ačiū Akvilina, kad džiugini mus savo talentu! :)

alt-text

Jūratė

Esu laiminga, kad facebook radau Akviliną kaip fotografę :) Norėjau kažko naujo išbandyti ir likau patenkinta! Mano sūnelio šventės akimirkos buvo įamžintos nuostabiomis nuotraukomis. Teigiamas emocijas skleidžianti Akvilina, teikia pasitikėjimą ir atsiduoti į jos rankas gali ramia širdimi :) Ačiū, didelis Tau nuo Mūsų šeimynėlės :* :) Dar tikrai pasimatysime ! ;)

alt-text

Kristina

Akvilina fotografavo mūsų mažą šventę – dviejų, jau pakankamai brandžių, žmonių apsisprendimą tapti oficialia šeima :). Likome tikrai patenkinti, netgi – mūsų lūkesčiai nebuvo tokie, lyginant tai, kokias paslaugas gavome. Su tos dienos džiaugsmu dabar žiūrime nuotraukas ir žavimės jomis :). Aš, asmeniškai, likau patenkinta 200 procentų – gavau tai, ko norėjau ir dar + daugiau tiek pat :). Žinau, tikrai, kad su Akvilina dar teks susitikti – tokio mielo, šilto žmogučio norėčiau bet kokiai fotosesijai, juk net mano vyras (tuo metu buvęs jaunikis:) ), įpusėjus fotosesijai pradėjo pozuoti!!! Nors realybėje jis visad bėga nuo fotoaparatų!!! Bet…Akvilinos fotoaparatas kitoks – šiltas, mielas, ,,savas”… AČIŪ tau, Akvilina, dar kartą ;) :*

alt-text

Inesa

Džiaugiuosi interneto platybėse atradusi šią nuostabią fotografę. Dėkoju už fantastiškas nuotraukas, šiltą, nuoširdų bendravimą ir šviesos greitį ruošiant nuotraukas! :) Akvilina, nufotografuos ir patars ką daryt net patiems žaliausiems pozuotojams.  Tikiu, kad ateityje dar kreipsiuos!  Sėkmės ir nesenkančio įkvėpimo!!! Tikrai rekomenduoju!

alt-text

Deimantė

Mūsų fotosesija buvo pati pradžia Akvilinos fotografavimo :) O jau tada nuotraukų rezultatas buvo profesionalus :) Kiekvieną kartą peržiūriu kitų darytas  fotosesijas su baltu pavydu :)  Labai šiltas, paprastas žmogutis. Labai gaila, kad pavėlavau užsirasyti siais metais vykstančiai man ypatingai šventei (nors ir labai derinom :D ) Tačiau manau dar bus progų!!! :) Linkiu didelės sėkmės kūryboje!

alt-text

Ineta

Akvilina yra viena iš nedaugelio asmenybių, sugebanti būti taip, lyg jos nebūtų :)
Tai ypač svarbu fotografuojant mažylius. Viliukas mėgavosi fotosesija, ir teta su keistu daiktu rankose ( fotoaparatu) :) be galo džiaugiamės pasirinkimu pasikviesti būtent Akviliną! Ši mergina sugebėjo nudžiuginti ir sužavėti net vaiko senelį :D :D ( jis iki šiol prisimena tave) :D
Gavome daug daugiau, nei tikėjomės!  Rekomenduoju visiems, norintiems puikaus laiko, bei kokybiškų nuotraukų! Iki kitų kartų!

alt-text

Džiugas

Šiais laikais labai populiaru rinkt “laikus” savo feisbuko sienose. Norit kasdien, kokį puse metų įkelt belekaip fainą savo nuotraukytę, surinkt n “patinka” ir priverst draugus/drauges žiaugčiot iš pavydo??! Pasirinkimas vienas: Akvilina Morkūnaitė | FOTOGRAFIJA. Profesionalu, patogu (nes fotografė atsižvelgia į jūsų norus bei vietą ), o akimirkos užfiksuotos ir redaguotos daugiau nei profesionaliai! Rekomenduoju :)

alt-text

Monika ir Lukas

Jau ilgą laiką svajojom apie bendrą fotosesiją… ir ji išsipildė! Būtent su didžiule Akvilinos pagalba. Prieš fotosesiją nedrąsiai bijojom ir vis nerimavom kaip gi viskas vyks, tačiau dabar prisiminimai sukelia didžiulę šypseną ir džiaugsmą. Su Akvilina puikiai praleidom laiką. Ji padėjo atsipalaiduoti ir mėgautis fotosesija. :) naa, o rezultatas pasakiškas. Akvilina – vienareikšmiškai puiki fotografė! Labai tikiuosi, kad dar ne kartą suteiks begalinį džiaugsmą savo darbais :) Sekmės ir tikiuosi, iki pasimatymo! ;)

alt-text

Jurgita

Labai miela, šilta, linksma fotografė, pilna nuostabių idėjų ;) Su Akvilina pamiršau visus kompleksus ir fotosesijos metu jaučiaus pakyletai. Nespejus mirktelėti ir nuotraukos jau mano rankose :)  Ačiū Tau už nepakartojamą akimirką, kuri atsispindi labai gražiose nuotraukose!

alt-text

Sigita

Tai buvo mūsų pirmoji fotosesija, šeimos fotosesija, tryse. Resultatu esame labai patenkinti, nuotraukos superinės. Sulaukėme daug nuostabių komplimentų, o tai, žinoma Akvilinos nuopelnas. Manau pats geriausias fotografo įvertinimas – dar kartelį pasikviesti įamžinti kitas nuostabias gyvenimo akimirkas. Manau susitiksime dar ne kartą. Ačiū tau!

alt-text

Julija

Po truputį artėja didžioji gyvenimo šventė – vestuvės. Jau nutarta, kad jos įamžinimą patikėsime Akvilinai. Kaskart peržiūrėdama jos darytas nuotraukas negaliu nesišypsoti :) labai gražu, labai talentina fotografė. Laukiu nesulaukiu, kol ir mūsų gražiausią dieną ji pavers prisiminimais nuotraukose :)

alt-text

Ieva

Kadangi tai buvo musu pirmoji tokia fotosesija, ir apskritai buvo pirmoji fotosesija mums, nes labiau megstam fotografuoti didzius objektus ir gamtos vaizdus, tai esam labai laimingi, jog Akvilina iamzino musu laukimo akimirkas, nes tai isliks mums visam gyvenimui, ir tikrai galesim dziaugtis, jog parodysim tokias nuostabias nuotraukas savo vaikuciui. Kiekviena nuotrauka viena uz kita grazesne ir meniskesne, tiesiog negalim atsidziaugti ta fotosesija :) ACIU Tau Akvilina dar karteli :)

alt-text

Judita

Su Akvilina teko dirbti ne vieną kartą. Fotosesijoje dalyvavau jau tuomet, kai tai buvo jos karjeros pradžia. Tad, visada turėjau galimybę ne tik pamatyti jos nuotraukas, tačiau ir pačiai jose įsiamžinti ir pastebėti, kaip ji tobulėja bei keičiasi.
Tave galėčiau apibūdinti kaip tokią fotografę, kuria pilnai pasitikiu ir tikrai žinau, kad kartu subrandinta idėja taps nepaprastai džiuginančia realybe. O tai, deja, tikrai pavyksta ne kiekvienam!

alt-text

Kristina

Savų fotosesijų nebuvo dar, bet teko ne vieną matyti pažįstamų žmonių, labai patiko, gražios akimirkos, meniškas jų išpildymas, žaviuosi darbais Akvilinos, jei išpuls kada savos šventės, labai norėčiau, kad ji jas įamžintų. Puikūs, talentingi darbai :)

alt-text

Kristina

Labai džiaugiamės, kad Akvilina įamžino mūsų vestuves, taip pati gražiausia diena virto įspūdingiausiomis nuotraukomis! Akvilina ne tik puiki fotografė, bet ir labai šilta bei miela asmenybė. Gavome daugiau nei tikėjomės, rekomenduojame visiems :)!

alt-text

Ariana

Mūsų pati mylimiausia ir nuostabiausia akimirkų įamžintoja :)
Rekomenduoju bet kam ir bet kada, kas ieško fotografų. Visada pilna idėjų ir crazy sumanymų.
Ačiū, kad būni su mumis ir išsaugai akimirkas.
Linkėjimai iš Londono.

alt-text

Inga

Ačiū Akvilinai, už gražias nuotraukas, nuotraukose spinduliuoja šiluma, natūralumas, jautrumas, puikus darbas!

alt-text

Renata

Labai superinė atmosfera fotosesijos metu ir fotografė! Jaučiasi, kad myli savo darbą ir tai akivaizdžiai matosi nuotraukose. Ačiū jai už puikų laiką ir tai, kad turėsiu tokius nepakartojamus prisiminimus nuotraukose.

alt-text

Gintarė

Ačiū, Akvilina, už tavo profesionalumą, geranoriškumą ir didžiulę pagalbą įamžinant mūsų vestuves. Rezultatais esame labai patenkinti; nuotraukų daug ir visos labai kokybiškos.  Visiems rekomenduojame. Puiki kylanti žvaigždutė. Didžiausios sėkmės Tau!

alt-text

Aušra

Akvilina labai šilta, nuolat besišypsanti ir be galo draugiška fotografė. Nesu jau tokia didelė mėgėja fotografuotis, bet ši fotosesija man buvo tarsi šventė. Buvau atsipalaidavusi ir smagiai praleidau laiką. Į fotosesiją atėjau su savo ne tokia ir lengva idėja, o Akvilina man ją padėjo įgyvendinti! Likau labai patenkinta nuotraukomis, atmosfera, svajonės išsipildymu. Rekomenduoju ir noriu dar! Linkiu neišsenkančios sėkmės!

alt-text

Monika

Profesionali ir labai šilta, nuoširdi fotografė!
Labai smagu, kad fotosesijos metu gali jaustis drąsiai, ramiai, išsakyti savo norus, o jei jų pritrūksta – Akvilina būtinai kažką sugalvos! O nuotraukos – daugiau nei gražios, pranoksta lūkesčius!
Džiaugiuosi radusi šią puikią fotografę ir rekomeduoju būtent jai patikėti  savo gražiausių akimirkų įamžinimą.

alt-text

Elida

Be galo gražios nuotraukos. Negaliu atsidžiaugti! Labai draugiška ir talentinga fotografė.  Smagūs ir linksmi prisiminimai iš fotosesijos. Likau labai patenkinta! Nuoširdus ačiū Akvilinai.

alt-text

Greta

Puiki fotografė, fotosesijų metu lengva atsipalaiduoti. Fotografuojuosi ne pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą. Fotosesijos rezultatai visuomet džiugina! Linkiu sėkmės ateities darbuose!

Top